MS Enter-Prise sp. z o.o. stawia sobie za cel wejście na innowacyjne oraz zaawansowane technologicznie segmenty rynku polskiego i europejskiego, takie jak monitoring środowiska, systemy autonomiczne czy badania kosmiczne. MS Enter-Prise tworzy grupa zapaleńców, którzy potrafią podejść do zagadnienia w sposób niekonwencjonalny. Nasze motto mogłoby brzmieć: "Projekty trudne robimy od ręki, niemożliwe zajmują nam trochę czasu".

kontakt

biuro@enter-prise.pl

MS Enter - Prise sp. z o.o.
ul. Powielińska 6
05-140 Zalesie Borowe

newsletter

Zapisanie sie do newslettera sprawi, ze bedziesz otrzymywał najnowsze informacje o firmie. Po wpisaniu adresu email, otrzymasz maila z linkiem potwierdzajacym chęc otrzymywania wiadomosci.

01

System wczesnego ostrzegania o powodzi dla Sudanu Południowego

Projekt prowadzony przez Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej we współpracy z Centrum Badań Kosmicznych PAN.

02

System monitorowania rzek górskich w Gruzji

Projekt prowadzony przez Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej we współpracy z Centrum Badań Kosmicznych PAN.

1

System wczesnego ostrzegania o powodzi dla Sudanu Południowego

Północne prowincje Sudanu Południowego corocznie nawiedzane są przez powodzie dotykające miejscową ludność. Celem projektu realizowanego przez PCPM we współpracy z Centrum Badań Kosmicznych PAN było pozyskanie informacji o opadach i stanach wody na wybranych odcinkach rzeki Lol oraz jej dopływach. Zaprojektowany system wczesnego ostrzegania przeciw powodzi miał za zadanie automatycznie informować o zaistniałej sytuacji alarmowej lokalne władze i służby ratunkowe. MS Enter-Prise sp. z o.o. dostarczyła rozwiązanie spełniające wytyczne projektu PCPM. Stacje pomiarowe wyposażone w system satelitarnego przesyłania danych niezależnie od dostępności systemów łączności lokalnej. Zgodnie z założeniami projektu zostały zainstalowane w czterech newralgicznych punktach na rzece Lol w Południowym Sudanie. Urządzenia na miejscu osobiście dostarczył oraz zamontował personel MS E-P na przełomie maja i czerwca 2013 r. przed rozpoczęciem pory deszczowej w danym rejonie.

Lista wdrożeń:

  • Sudan Południowy prowincja Northern Bahr al-Ghazal