MS Enter-Prise sp. z o.o. stawia sobie za cel wejście na innowacyjne oraz zaawansowane technologicznie segmenty rynku polskiego i europejskiego, takie jak monitoring środowiska, systemy autonomiczne czy badania kosmiczne. MS Enter-Prise tworzy grupa zapaleńców, którzy potrafią podejść do zagadnienia w sposób niekonwencjonalny. Nasze motto mogłoby brzmieć: "Projekty trudne robimy od ręki, niemożliwe zajmują nam trochę czasu".

kontakt

biuro@enter-prise.pl

MS Enter - Prise sp. z o.o.
ul. Powielińska 6
05-140 Zalesie Borowe

newsletter

Zapisanie sie do newslettera sprawi, ze bedziesz otrzymywał najnowsze informacje o firmie. Po wpisaniu adresu email, otrzymasz maila z linkiem potwierdzajacym chęc otrzymywania wiadomosci.

Drony

     Zdjęcia lotnicze pozwalają pokazać rzeczywistość z niedostępnej zwykłemu człowiekowi perspektywy. Z góry widać więcej, inaczej i nie jest to tylko slogan reklamowy. Można pokazać potencjalnemu inwestorowi obszar, który zamierza oferować, urozmaicić treść przekazu czy wykonać specjalistyczną inspekcję - najlepszym rozwiązaniem będą dobre fotografie i filmy lotnicze. Posiadłość, osiedle mieszkaniowe, rozwiązania drogowe, hotel, ośrodek wypoczynkowy, event fotografowany z góry zyskuje nowy wymiar, dlatego nasza firma wprowadziła do oferty wielowirnikowe platformy, które umożliwiają wykonanie fotografii lotniczej i nagrań z powietrza.
W chwili obecnej posiadamy w ofercie 2 platformy wielowirnikowe: DJI Phantom 3 Pro oraz Tarot T960 z 3 osiowym gimbalem o nośności 2,5 kg. W przygotowaniu i budowie są dwie następne konstrukcje: quadrokopter do lotów długotrwałych (czas do 75 minut lotu) oraz mały quadrokopter (masa startowa do 600 g) umożliwiający wykonywanie lotów w strefach ograniczonych przepisami.
Nasi operatorzy posiadają licencję UAVO VLOS/BVLOS 25kg i wykonują loty zgodnie z obowiązującym prawem.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, wyceniamy je, pomagamy dobrać właściwą platformę, możemy nadawać obraz na żywo a następnie dostarczyć surowy lub obrobiony materiał.

zdjęcia i filmy

Maksymalna jakość dostarczonego przez nas materiału to: filmy w rozdzielczościach 4K/25p, Full HD/50p; zdjęcia: 4608 x 3456, 3264 x 2448, 2336 x 1752, 1824 x 1368 (przy użyciu obiektywu 3D systemu Micro 4/3), 4608 x 3072 (3:2), 4608 x 2592 (16:9), 3456 x 3456 (1:1).
Istnieje możliwość wykorzystania sprzętu fotograficznego / filmowego klienta z możliwością mocowania w systemie Manfrotto 501, maksymalna masa zestawu kamera + optyka to 2,5 kg

usługi inspekcyjne

Wykonujemy inspekcje przemysłowe za pomocą kamer 4K i termowizji, tworzymy dokumentację zdjęciową wszelkich obiektów, nieruchomości, działek, budów oraz instalacji przemysłowych.

projektowanie i budowa dronów

Zajmujemy się projektowaniem i budową platform wielowirnikowych oraz samolotów, potocznie zwanych dronami. Z naszych usług skorzystało min. Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, które ma w użytkowaniu oktokopter zaprojektowany i zbudowany przez nas.