MS Enter-Prise sp. z o.o. stawia sobie za cel wejście na innowacyjne oraz zaawansowane technologicznie segmenty rynku polskiego i europejskiego, takie jak monitoring środowiska, systemy autonomiczne czy badania kosmiczne. MS Enter-Prise tworzy grupa zapaleńców, którzy potrafią podejść do zagadnienia w sposób niekonwencjonalny. Nasze motto mogłoby brzmieć: "Projekty trudne robimy od ręki, niemożliwe zajmują nam trochę czasu".

kontakt

biuro@enter-prise.pl

MS Enter - Prise sp. z o.o.
ul. Powielińska 6
05-140 Zalesie Borowe

newsletter

Zapisanie sie do newslettera sprawi, ze bedziesz otrzymywał najnowsze informacje o firmie. Po wpisaniu adresu email, otrzymasz maila z linkiem potwierdzajacym chęc otrzymywania wiadomosci.

Marcin Świerczyński

Prezes Zarządu

Absolwent Międzywydziałowych Studiów Ochrony Środowiska na Uniwersytecie Warszawskim, które to ukończył w 2000 roku w gronie 5% najlepszych absolwentów uczelni. Od roku 2000 ściśle współpracował z największymi integratorami polskiego rynku IT. W latach 2005-2007 Prezes Zarządu Molcom sp. z o.o., w której przekształconej obecnie formie łączy funkcję Dyrektora Zarządzającego oraz Pełnomocnika Zarządu. Od grudnia 2012 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu firmy MS Enter-Prise sp. z o.o., która powstała w wyniku przekształcenia utworzonej przez niego w 2005 roku firmy Enter-Prise. Zdobyte doświadczenie z zakresu logistyki, zarządzania projektami, umożliwiły mu zbudowanie ogólnopolskiego serwisu IT, który bez przeszkód wykonał w ostatnich latach projekty w restrykcyjnym trybie SLA. Zainteresowania przyrodnicze rozwijał w trakcie równoległych studiów magisterskich na Wydziale Chemii oraz doktoranckich na Wydziale Geologii Uniwersytetu Warszawskiego. Zapalony żeglarz jachtowy i motorowodny.

Grzegorz Jermołaj

.

Technik - specjalizacja: mechanika precyzyjna, studia na Politechnice Warszawskiej,  Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa  (specjalizacja: budowa płatowców), prace serwisowe i wdrożeniowe w szeroko rozumianym IT;  medycyna (obrazowanie medyczne w okulistyce, otolaryngologii, ginekologii, pulmonologii, analiza foniatryczna głosu) oraz teleinformatyka (wdrożenia dla urzędów państwowych, policji oraz w sferze bankowości). Dwukrotny udział w konkursie projektowym Aero Design organizowanym przez SAE w USA dla studentów specjalności lotniczych (1998r. -  II miejsce, 2001r. -  I miejsce). Hobby: modelarstwo - modele latające i pływające RC, osiągnięcia: wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, Europy i Świata modeli pływających RC; od 2010 roku najwyższe uprawnienia międzynarodowego sędziego NAVIGA modelarstwa pływającego; od 2015 świadectwo kwalifikacji operatora dronów MR VLOS oraz BVLOS do 25kg.

Anna Maria Kamińska

.

Absolwentka Politechniki Białostockiej Wydziału Zarządzania, magister zarządzania i marketingu w zakresie zarządzania w handlu zagranicznym; technik informatyk - specjalizacja programowanie. Od 2001 roku zawodowo realizuje się pełniąc funkcję kierownika projektów informatycznych. Członek nepalskiej fundacji non-profit „Lights To Himalaya”, organizującej pomoc humanitarną, międzynarodową opiekę medyczną oraz naukę dla dzieci z najuboższych regionów Nepalu. Założycielka Komitetu Społecznego „Pomoc dla ofiar trzęsienia ziemi w Nepalu LIGHTS TO HIMALAYA” organizującego liczne akcje charytatywne. Podróżowała po Bałkanach i Azji Wschodniej (Indie, Nepal, Japonia). Uczestniczyła w wyprawach w Himalaje. Interesuje się również renowacją i konstruowaniem motocykli (dokonania opisane w branżowej prasie). Pilot na amatorskich rajdach samochodowych, miłośniczka przepraw off-roadowych, motocyklistka, starszy sternik motorowodny, fotograf specjalizujący się w fotografii scenicznej i reporterskiej.

Dmitrij Gorbaczuk

Inżynier systemowy. Studia - Międzynarodowy Instytut Wiedzy Współczesnej, Białoruś. Bogate doświadczenie w prowadzeniu projektów międzynarodowych kierunku informatycznego tj.: budowa oraz modernizacja infrastruktury serwerowej, standaryzacja infrastruktury lekkiej, budowania komunikacji głosowej odpornej na MiTM oraz „chmur prywatnych”, budowa rozwiązań zabezpieczających przed wyciekiem informacji poufnej oraz kryptograficznego zabezpieczenia informacji, administrator bezpieczeństwa informacji (ABI). Od 2014 członek zarządu firmy „information security group Sp. z o.o.”. Pasjonat strzelectwa sportowego oraz fotografii. Język rosyjski – ojczysty.

Grzegorz Ratajczak

Absolwent Politechniki Opolskiej na Wydziale Inżynierii Produkcji i Logistyki, kierunek - Edukacja Techniczno - Informatyczna, specjalność - Informatyczne Systemy Zarządzania oraz Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki na  Instytucie Układów Elektromechanicznych i Elektroniki Przemysłowej, kierunek - Informatyka.

współpracownicy